شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
0937-1464-764

گروه مهندسی iTsir ارائه دهنده خدمات فناوری اطلاعات و برنامه نویسی


گروه مهندسی iTsir در سال 1387 با همت و هم فکری تعدادی از مهندسین و کارشناسان باسابقه و مجرب در رشته های کامپیوتر، شبکه و گرافیک وارد عرصه علم و تکنولوژی با جدیدترین فناوری های روز دنیا شده و تا به امروز توانسته در رشته های علوم مخابراتی و الکترونیک گامی نو بردارد.
هدف و انگیزه اصلی در راه اندازی این وب سایت تلاش مستمر در راه رسیدن به هوشمند سازی سازمان ها، ادارات، مراکز آموزشی و منازل مسکونی شهری می باشد.
این هدف جز با عزم راسخ و فعالیت شبانه روزی مهندسین میسر نبود آنها در استفاده از علوم و تکنولوژِی جدید برای رسیدن به این امر مهم از هیچ گونه تلاشی دریغ نکرده اند.
در همین راستا مهندسین فعال در گروه با بهره گیری از نیروهای تحصیلکرده و مستعد در عرصه مدیریتی و کارشناسی اقدام به اجـــــــرای پروژه های مختلفی درنقاط استان عزیزمان نمودند.
مجموعه این اقدامات در گذر تاریخ باعث پدید آوردن پتانسیلی فعال و قابل تقدیر درعرصه طراحی و پیاده سازی در رشته های مختلف شده است. به نحوی که اکنون این وب سایت با سپری کردن بیش از شش سال فعالیت خود موفق به انجام خدمات متمایز گردیده است.
سعی و تلاش مدیریت وب سایت افزایش بهره وری همراه با توسعه امکــــــانات سخـــت افزاری و نرم افزاری درسایت و نیز انجام اصولی و کارشناسی کلیه پروژه ها با استفاده از امکانات و دانش نیروهای متخصص بوده است .
عشق به میهن سرلوحه کار و امید تنها رمز ادامه راه است .

نمونه کارهای گروه iTsir