شنبه ۲۳ آذر ۱۳۹۸
0937-1464-764

محصولات آموزشی طراحی وب و برنامه نویسیبرنامه های تولید شده تحت وب


سامانه مدیریت محتوای آموزشگاه ها و مدارس

سامانه مدیریت محتوای آموزشگاه ها و مدارس

این سیستم بر اساس نیازهای یک مدرسه و آموزشگاه طراحی و ساخته شده است. برای ساخت این پروژه از دبیران و اساتید مدارس و آموزشگاه ها نظرخواهی شده و محصول پیش رو با در نظر گرفتن حداکثر پیشنهادات و نظرات تهیه شده است ، همچنین طراح و برنامه نویس این سیستم آقای مهندس پیام حیاتی از اساتید و دبیران با تجربه در امر آموزش می باشد. از دیگر اساتیدی که به ما در تهیه این محصول یاری رساندند آقایان مهدی یرافی ، سلمان رستمی ، سرکار خانم زبیدی و دیگر عزیزان کمال تشکر را داریم. این بسته دارای 90 روز پشتیبانی رایگان می باشد. هزینه پشتیبانی پس از پایان دوره رایگان 30 درصد مبلغ کل قرارداد و به صورت سالیانه می باشد.

درخواست پیش نمایش محصول و سفارش

سیستم پشتیبانی و اعلام خرابی (تیکتینگ)

سیستم پشتیبانی و اعلام خرابی (تیکتینگ)

سامانه پشتیبانی (تیکتینگ) جهت انجام اموری همچون ارسال درخواست خرابی ، پاسخگویی ، و گزارشات مبتنی بر موضوعات مربوطه سازمان و شرکت طرف قرار داد جهت انجام موارد نامبرده شده می باشد. سیستم پشتیبانی و تیکتینگ ITSIR تمامیه نیازهای مربوط به این امور را تامین خواهد کرد. نحوه کارکرد بدین شکل هست که کاربر سازمان درخواست خود را مبنی بر سرویس های دوره ای یا اعلام خرابی از طریق پنل مدیریت اختصاصی طراحی شده به شرکت مربوطه ارسال می کند. کاربران شرکت از طریق پنل مدیریت خود می توانند درخواست های ارسال شده را مشاهده کنند و به آنها پاسخ دهند. مدیریت اصلی سیستم تمامیه پردازش های انجام شده را می تواند بررسی و ویرایش کند.

درخواست پیش نمایش محصول و سفارش

سامانه ثبت و جستجوی املاک

سامانه ثبت و جستجوی املاک

شاید در نگاه اول سیستم پیاده سازی شده نتواند نگاه کاربرانی که به گرافیک اهمیت زیادی می دهند تامین کند اما هدف از پیاده سازی این سامانه در وعده اول سادگی و کارآمدی آن بود.
نحوه کارکرد بدین شکل است که ، کاربر جهت ثبت آگهی ابتدا باید در سایت عضو شود که این کار از طریق فرم عضویت صورت می گیرد.بعد از ثبت نام یک کد پیگیری به کاربر تعلق می گیرد که از طریق آن می تواند وضعیت فعالسازی را از طریق بخش پیگیری دنبال کند.
می توان عضویت را بسته به اهداف سایت در حالت رایگان یا تجاری قرار داد. مدیر سایت می تواند از طریق بخش مدیریت کل سایت درخواست کاربر را تائید و یک نام کاربری به همراه رمز عبور به آن اختصاص دهد بعد از ثبت اطلاعات نامبرده شده به ایمیل کاربر ارسال می شوند،شناسه های ایجاد شده به مدت 30 روز فعال هستند و پس از آن منقضی می شوند.
همچنین مدیر کل می تواند اطلاعات کاربران و آگهی ها را فعال ، ایجاد ، حذف ، ویرایش و جستجو کند. کاربر فعال می تواند به تعداد نامحدود آگهی در سایت ثبت کند و آنها را ویرایش کند.

درخواست پیش نمایش محصول و سفارش

سامانه رزرواسیون

سامانه ثبت و جستجوی املاک

این سامانه را می توان برای موضوع های مختلف از جمله هتل ها و کلینیک ها استفاده کرد.
بسته طراحی سایت پزشکان دارای تمامی موارد مورد نیاز برای یك وب سایت پزشكی می باشد ، همچنین این بسته قابلیت سفارشی سازی را نیز دارا می باشد. از ویژگی های سیستم مدیریت طراحی سایت پزشکان می توانیم به رزرو وقت اینترنتی، اطلاعات پزشکان، پرسش و پاسخ و مقالات اشاره کرد ، این وب سایت دارای سیستم مدیریت بسیار ساده جهت بروزرسانی آسان کل سایت و محتوا می باشد.
این بسته دارای 90 روز پشتیبانی رایگان می باشد.
هزینه پشتیبانی پس از پایان دوره رایگان 30 درصد مبلغ کل قرارداد و به صورت سالیانه می باشد.

درخواست پیش نمایش محصول و سفارش