خدمات عکاسی و ویدیو گرافی شرکت پارس سانیار خوزستان
خدمات عکاسی و ویدیو گرافی شرکت پارس سانیار خوزستان
شما اینجا هستید: خانه خدمات طراحی گرافیک شرکت پارس سانیار

خدمات طراحی گرافیک شرکت پارس سانیارطراحی گرافیک چیست؟

گرافیک به تصویر کشیدن یک طرح به وسیله ابزار دستی و یا دیجیتال است. در روش سنتی از ابزار دستی و قلم استفاده می گردید. امروزه به وسیله سیستم های کامپیوتری و ابزار قلم نوری دیجیتال طراحی انجام می شود. هدف از طراحی گرافیک، رسم و ادغام شکل های مختلف با توجه به موضوع مخاطب و یا کسب وکار است. امروزه طراحی گرافیک درسبک های مختلف و موضوعات متفاوت انجام می گیرد. یک طراح گرافیک باید دارای تحصیلات و ویژگی های متفاوتی به لحاظ سلیقه، خلاقیت و ایده پردازی نسبت به افراد عادی جامعه باشد. مجموعه ای از این تعاریف، فردی با چند سال سابقه را گرافیست می نامند.
گرافیست شخصی است که در این رشته و تخصص تحصیلات آکادمی و آموزشی دارد. یک گرافیست با کلیه اصول طراحی و سبک های مختلف آشنایی و تسلط کامل دارد. یک گرافیست رنگ بندی طرح را در موضوعات مختلف با توجه به سبک مورد نظر و استاندارد انجام می دهد. از طرفی با اصول کادربندی،سایزخدمات و صنعت چاپ آشنایی کامل دارد.


شرکت پارس سانیار با تشکیل مجموعه قدرتمند وبیش از یک دهه فعالیت در این عرصه خدمات متمایز و متفاوتی را به مشتریان خود ارائه داده است. خدمات ما در بخش طراحی و چاپ افست عبارت اند از: لوگو،کارت ویزیت،کاتالوگ،بروشور،سربرگ،پاکت نامه،جلد کتاب،کارت هدیه،ست اداری،بیلبورد،تراکت،لیبل،بسته بندی و ...چرا باید از خدمات طراحی گرافیک شرکت پارس سانیار استفاده کنم؟

  • پشتیبانی ۲۴ ساعته
  • خدمات پس از فروش
  • انجام تضمینی ضمانت نامه طبق قرارداد
  • مشتری مداری و ارتباط موثر با درخواست ها